İstasyon Mahallesi Platformu’na Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Yazılar

Merhabalar. Bildiğiniz üzere Küçükçekmece İstasyon Mahallesi’ndeki STK’lar ve mahalleli bir araya gelerek bir platformu kurdular. Bu platform bünyesinde yaptığımız haberlerden de görebileceğiniz üzere bir çok organizasyona imza atıldı ve idari yönetim yetkililerine İstasyon Mahallesi adına hizmet talebinde bulundular. Bu organizasyonlar ve talepler mahallelimizin daha refah bir ortamda yaşayabilmesi için şüphesiz devam edecek.

Peki siz bu platforma nasıl katkı sağlayabilirsiniz?

Çok basit! Hiç bir şey yapamıyorsanız sağlayabileceğiniz en güzel katkı internet sitemiz olan www.istasyonmahallesi.org ‘da üretilen içeriklere destek verebilirsiniz. Mesela yayınlanmış bir yazıyı bulunduğunuz WhatsApp gruplarında paylaşabilir, Facebook profilinizde, Twitter profilinizde, Instagram profilinizde yayınlayabilirsiniz. Ayrıca bu yazılara sayfanın en altına giderek yorum yazabilirsiniz. Böylece fikir ve görüşlerinizin mahalleliyle en hızlı şekilde paylaşılmasını sağlamış olursunuz. Kim bilir belki de belediye başkanı bir konu hakkında karar vereceği zaman yazmış olduğunuz yorumdan ilham alabilir.

Peki platformun internet sitesi size nasıl katkı sağlar?

Bu da çok basit! Düğününüz mü var? Çekin davetiyenizin resmini, sitenin en üstündeki Siz de Gönderin! butonunu kullanarak bize gönderin, yayınlayalım! Mahallemizin çok güzel resimlerini mi çektiniz? Gönderin bize Galeri‘de paylaşalım herkes görsün! Satılık 2. el eşyanız, eviniz, arabanız mı var? Bilgilerini gönderin, 2. El İlanları sayfamızda paylaşalım, belki de mahallemizden bir alıcı çıkacak ve çok hızlı ve güvenli şekilde satışı gerçekleştireceksiniz.

Bir deneyin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.