İstasyon Mahallesi Platformu Öğretmenleri Unutmadı!

Etkinlikler

İstasyon Mahallesi Platformu 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle İstasyon Mahallesi’nde bulunan okulların öğretmenlerine bir ziyaret gerçekleştirip her birine karanfil hediye etti. Genel Başkanımız Ersan ÖZAYDINLIK, Başkan Yardımcısı Hayati YOLCU ve Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan KAPTAN, Zeki ÇAVDAR, Bilişim ve İletişim Danışmanları Volkan ve Orhan Can DİLSİZ kardeşler, organizasyon sponsorları Altancan Sürücü Kursu’nun Sahibi Doğan ALTUNTAŞ ve Yahşi Büfe’nin sahibi Salih YAHŞİ’den oluşan ekibe İstasyon Mahallesi Muhtarı Mustafa DİKEL eşlik etti.

Gökbora, Taştepe, TOKİ Ertuğrul Gazi, Küçükçekmece İmam Hatip, Şehit Çağlar Canbaz, Bezirganbahçe, Atatürk ve Göktürk Okulları’nı ziyaret ederek 300’ün üzerinde öğretmen ve idarecinin Öğretmenler Günü’nü tebrik eden heyet, her birine üzerinde “Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır” yazılı ve Mustafa Kemal ATATÜRK imzalı çiçek hediye etti.

Sıcak ilgi ve alakalarından dolayı okulların idare ve eğitimcileri olan Ömer ÖNER, Remzi HAKVERDİ, Ergün GÜRBÜZ, Orhan BAHÇECİ, Sedat AYER, Ayvaz ÇİFTÇİ, Özcan TURAN Beyefendilere ve Özlem ÖZGÜNGÖR Hanımefendi’ye çok teşekkürler…

Etkinliğin tüm fotoğraflarını aşağıdaki linke tıklayarak Galeri’den görebilirsiniz:

http://www.istasyonmahallesi.org/23/11/2018/24-kasim-ogretmenler-gunu-ziyaretleri-albumu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.