İstasyon Mahallesi’nden Amsterdam’a Bir Başarı Öyküsü

Haberler

Volkan Dilsiz, İstasyon Mahallesi’nin en eski ailelerinden birinin son jenerasyonuna mensup 25 yaşında genç bir girişimci. İstanbulMarka Kurumsal Ürün ve Hizmetleri adında bir şirketin Kurucu ve Yöneticisi. Kurduğu şirket ile kendi tanımıyla “yazılım ve interaktif pazarlama” işleri yürüten Dilsiz, geçtiğimiz günlerde Hollanda’ya bir iş seyahati gerçekleştirdi.

“Reklam Kampanyalarında Matematiksel Algoritma Kullanımıyla Hedef Kitle Optimizasyonu” konulu çalışması hakkında iletişim kurdukları Hollanda menşeli Your Majesty Design & Technology Co. ortaklarından Kristofer Forsell’in daveti ile Amsterdam’a giden genç girişimci, orada çalışan 28 kişilik ekibin büyük kısmıyla bir dizi toplantıya katıldı ve karşılıklı işbirliği konularını görüştüler.

Toplantıların sonunda aralarında Netflix, Bentley, Red Bull, American Express gibi dünya devlerinin de bulunduğu bir referans listesine sahip Hollandalı şirket ile NDA imzalayan Volkan Dilsiz, şirkette karşılaştığı misafirperverliği: “Beni Noel ruhuyla ağırlayan Your Majesty Co. şirketinde son derece keyifli ve verimli görüşmeler yaptım.” notuyla paylaştı.

Genç şirket yöneticisi kendi sosyal medya hesaplarından ofiste çektiği eğlenceli görüntüleri de paylaştı. Kaynak: http://www.istanbulmarka.net/Projeler/IstanbulMarka-ile-Hollandali-Your-Majesty-Co-Arasinda-Is-Birligi/

1 thought on “İstasyon Mahallesi’nden Amsterdam’a Bir Başarı Öyküsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.