Sıra Mezarlıklarda Mı?

Yazılar

Yıllardır özelleştirmeye karşı duran, tepki gösteren insanlara nispeten 150 den fazla kurum özelleştirildi. Buna tepki gösterenler oldu fakat çeşitli şekillerde engellenerek sorgulamayan insanlardan gizlendi. Ülkede bitip tükenen çeşitli kaynakların, ülke için ne gibi zararlara yol açtığıni insanlara anlatmanın mümkün olmaması tamamen yaltakçı, taraflı,şakşakçı,reaya, korkak medya elamanlarının, gazetecilerinin, ekonomi yorumcularının eseridir. Ekonominin Amerikalı bir şirkete teslim edilmesinden sonra ülke ekonomisine katkıda bulunması için yeni kaynaklara ihtiyaç duyulacaktır. Yeni toprak arazilerine ihtiyaç duyulacaktır. Çeşitli illerde turizmi canladırmak için doğa harikası yerlere müdahale edilmek istensede halkça karşı konulmaya çalışıldı. Şuan ses soluk yok. Belkide medyaya yansıtılmıyordur.
Benim iktidarı elinde tutanlardan beklediğim yeni bir hareket mezarlıkların boşaltılıp yatırıma açılmasıdır. Ülkede el atılmadık bir orası kaldığını düşünüyorum. İnsanların cenazelerini gömmek yerine organlarının bağışlanması ve tıp öğrencilerine kadabra olarak verilmesi hem ülke için hemde ilim adına çok faydalı ve hayırlı olacağından şüphe yoktur. Diyanet İşleri Başkanının bu hayırlı olaya onay vereceğinden zerre şüphem yoktur. Tabiki halka seslenin kişinin malûm zaat ı muhterem olması kaydıyla. Eğer bu zaat seslenirse halkımızda şüphesiz ‘Mee’ ‘Möö’ gibi onay sesleriyle kabul edecekleri bellidir.
_Aziz milletim, bir süredir dış mihrapların, Fetönün saldırılarıyla ülke ekonomizi bitirerek bizi yıkmaya çalıstılar. Başaramadılar. Başaramıyacaklar. Yeni yatırım yerleri için, ülkenin bekası adına ülkedeki mezarlıkları boşaltmak ve mezardaki mehrumların iskeletlerini belirli yerlere nakletme kararı almış bulunuyoruz. Sizlerde cenazelerinizin organlarını hayır için, ALLAH için, devlet için hastahanelere bağışlayın. Hem yeni hayatlar kurtarın. Hemde ülke ekonomisi için bir destekte bulunun. Bu zorlu süreçte halkımın yanımda olacağından şüphem yok. Öyle değil mi?
_Möööö, Meeeeee,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.