Trafik Sorununu Sayın Fatma Gönül Kotabaş ile Konuştuk

Haberler

Küçükçekmece ilçesinin birçok konuda İstanbul’un özeti olduğu herkesin malumu. İstanbul’un en büyük sorunlarından olan trafik sorunundan da payını alıyor tabii ki ilçemiz. Özellikle otobüs duraklarındaki gereksiz parklar, minibüs ve taksilerin bekleme yapmaları yüzünden duraklarda bekleyen yolcular yollara taşıyor, otobüsler yolları kapatıyor. Ancak bu konuda da ilçe belediyemiz gerekli çalışmaları yapıyor. Son olarak Belediye Meclis Üyemiz Sayın Fatma Gönül Kotabaş Hanım ile bir söyleşide bulunduk. Kendisi özellikle yoğun caddelerdeki hatalı araç park etmeleriyle alakalı çalışmaları olduğunu belirterek “3 adet motorlu zabıta ekibimiz var. 10’a çıkarmak ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Bu ekipler trafiğin yoğun olduğu anlar ve yerlerde görev yaparak anlık sıkışıklıkları rahatlatacak.” şeklinde konuştu.

Sayın Fatma Gönül Kotabaş’ın yol göstermesiyle bu sorunun çözümünde vatandaşımıza da görev düşüyor. Duyarlı vatandaşlarımızın bu sorunu çözebilmek ve trafik sıkışıklığını rahatlatmak için üzerine düşen hatalı ve yanlış park yapmış araçların fotoğraflarını WhatsApp üzerinden 0533 155 0 155 ve 0552 155 0 155 numaralarına göndermek. Ayrıca ceza kesme yetkisi olan ferdi trafik denetim belgesi olan vatandaşlarımız ile iletişime geçilebilir.

Son olarak Sayın Kotabaş, bu proje ile bir farkındalık yaratabilirsek değişimi tabandan başlatarak tüm ilçemize tüm şehrimize yayabilir, yeni altyapı ve metro projeleriyle trafik sorununu el birliği ile çözebiliriz.

2 thoughts on “Trafik Sorununu Sayın Fatma Gönül Kotabaş ile Konuştuk

  1. Mahallemizin sorunlarına her zaman duyarlılık gösteren Sayın Gönül Kotabaş’a teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.